Tüm Kategoriler
Şirket Haberleri

Ana Sayfa > Haberler > Şirket Haberleri

MKE Santrifüjü Moskova Sağlık Fuarına (ZDRAVOOKHRANENIYE) Damga Vurdu

Yayınlanma Zamanı: 2023-12-11 Görüntüleme: 45

Laboratuvar santrifüj teknolojisinde lider yenilikçilerden biri olan MKE Santrifüj, prestijli Moskova Sağlık Fuarı ZDRAVOOKHRANENIYE'de en son ürünlerini ve çözümlerini sergiledi. Sağlık sektörü liderlerini ve yenilikçilerini bir araya getirmesiyle ünlü etkinlik, MKE'ye kendi başarısını vurgulaması için olağanüstü bir platform sağladı. gelişmiş santrifüj makineleri tıbbi laboratuvarlar için.

图片 1

Fuar sırasında MKE Santrifüj, çok sayıda müşterisini ve sektör profesyonelini standında ağırladı ve burada santrifüjlerdeki en son yenilikleri keşfetme fırsatı buldu. Ziyaretçiler, MKE'nin santrifüj sistemlerinin çeşitli uygulamaları, teknik özellikleri ve benzersiz performansı hakkında bilgi edinmek için sabırsızlanıyordu.

Müşteriler, MKE santrifüjlerinin araştırma, teşhis ve laboratuvar süreçlerini nasıl geliştirebileceğini anlamaya yoğun ilgi gösterdiklerinden, ilgi çekici tartışmalar ve verimli etkileşimler gerçekleşti. Birçoğu, MKE Santrifüj teknolojisinin sunduğu güvenilirlik ve verimliliğin farkına vararak potansiyel işbirlikleri ve ortaklıklara duyduğu heyecanı dile getirdi.

Gösteri, MKE'nin tıbbi laboratuvar endüstrisindeki santrifüj teknolojisinin gereksinimlerini daha iyi anlamasına olanak tanıdığı için MKE için çok önemli bir andı. Katılımcıların coşkulu tepkileri, MKE'nin yenilik ve mükemmelliği merkeze alma konusundaki kararlılığının kazandığı güven ve takdirin altını çizdi.

MKE Centrifuge'den Bayan Shirley, "ZDRAVOOKHRANENIYE'de aldığımız olumlu karşılama ve ilgiden dolayı çok heyecanlıyız" dedi. "Sektör liderleriyle bağlantı kurma ve ilerlemelerimizi sergileme fırsatı paha biçilmezdi. Potansiyel işbirlikleri ve teknolojimizin sağlık hizmetleri ve araştırmayı ilerletmede yaratabileceği etki konusunda heyecan duyuyoruz." Sergi sona ererken, MKE Santrifüj başarılı etkileşimleri değerlendirdi ve ortaklıklarını ilerletmeyi, yenilikçiliği teşvik etmeyi ve sağlık hizmetleri ve bilimsel çabaların iyileştirilmesi için santrifüj teknolojisinde devrim yaratmaya devam etmeyi dört gözle bekliyordu.

MKE, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her tür santrifüjde uzmandır:Kan Santrifüjü,Soğutmalı Santrifüj,Yüksek Hızlı Santrifüj,Düşük Hızlı Santrifüj,Masaüstü Santrifüj, votex karıştırıcı, kuluçka makinesi vb.

Özelleştirme ve işbirliğini görüşmek üzere distribütörleri ve ortakları memnuniyetle karşılıyoruz; 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip profesyonel teknisyenlerimiz ve üretim kadromuz, çeşitli tıbbi laboratuvar santrifüjlerine yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Sıcak kategoriler

0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş