Tüm Kategoriler
Şirket Haberleri

Ana Sayfa > Haberler > Şirket Haberleri

MKE Santrifüjü Rusya'daki ZDRAVOOKHRANENIYE Sağlık Fuarı'nda Mükemmellik Gösterdi

Yayınlanma Zamanı: 2023-11-23 Görüntüleme: 28

MKE Santrifüj Rusya fuarına katılacağımızı duyurmanın heyecanını yaşıyor 4-8 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında Moskova'da Sağlık Fuarı (ZDRAVOOKHRANENİYE).

ZDRAVOOKHRANENİYE, Rusya ve BDT bölgesinin en büyük tıp ve sağlık fuarıdır. Sergiye 30,000'den fazla ülkeden 100'in üzerinde ziyaretçi geliyor. MKE Santrifüj'ün en son ürünlerimizi ve teknolojilerimizi Rusya ve çevre bölgedeki potansiyel müşterilere sergilemesi harika bir fırsat.

MKE Santrifüjü Rusya'daki ZDRAVOOKHRANENIYE Sağlık Fuarı'nda Mükemmellik Gösterdi

Fuarda MKE Santrifüj, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm santrifüj ürün yelpazemizi sergileyecek:

● Laboratuvar santrifüjleri Üniversite, klinik ve araştırma uygulamaları için

● soğutmalı santrifüjler Gıda işleme, endüstriyel laboratuvarlar, veteriner klinikleri, farmasötik vb. gibi çeşitli uygulamalar için.

● Tıbbi santrifüjler kan ayırma, hücre kültürü ve diğer tıbbi uygulamalar için.

● Sıvı, sıvı-katı ve toz halindeki maddelerin hızla karıştırılması için çok işlevli Yüksek Hızlı Vortex Mikser.

MKE Santrifüj, müşterilerimize en yüksek kalitede santrifüj ve hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Ürün ve teknolojilerimizin Rusya ve çevre bölgelerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağından eminiz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi FE133'teki standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Sizinle orada buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

MKE Santrifüj Hakkında

MKE Santrifüj, laboratuvar, tıbbi tedavi, kan bankası, yaşam bilimleri, biyoteknoloji, ilaç ve diğer sektörlere yönelik santrifüjlerin lider üreticisidir.

Merkezi Çin'in Changsha kentinde bulunan fabrika, ISO 90001 ve ISO 13485 kapsamında faaliyet göstermektedir ve SGS ve Intertek fabrika denetiminden geçmiştir. Tüm ürünler CE sertifikasına sahip olup Sınıf II tıbbi cihaz (lVD) olarak onaylanmıştır ve tasarımdan son ürüne kadar tüm üretim aşamaları sürekli olarak en sıkı kontrollere tabi tutulmaktadır.

Müşterilerimize en yüksek kalitede santrifüj ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Ürünlerimiz sağlık hizmetleri, gıda işleme, su arıtma ve atık yönetimi dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sıcak kategoriler

0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş